Doskonałe efekty przy niewielkim wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
końcowy rezultat treningów
najdoskonalsza wartość materiałów
przypływ sił i wartości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

STWÓRZ SWOJĄ POSTAĆ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura znaczy w zakresie ręki! Somatodrol zwiększy Twoją wytrwałość oraz masę mięśniową. Więc głównie efektywny i mocny środek dostępny dla wszystkiego, kto pragnie zrobić rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która da Ci stworzyć mięśnie jak stal. Miej najgenialniejsze efekty sportów i doświadcz różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie mieszkał na ochronie Twojego testosteronu. Oznacza to odpowiednie korzyści. Zauważ gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie mocy i mocy jeszcze nie nie istniałoby oczywiście łatwe i silne. Będziesz traktował pewność, że testosteron nie zmieni się już przenigdy w estrogen. Stosowanie Cerberusa razem z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do tworzenia Kimery. Spośród nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą transformację i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające skutki wysiłków i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na zdolność oraz wkrocz na inny poziom ćwiczeń. Kimera toż zdrowsza skuteczność i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Sprawdź zestaw witamin i minerałów, przygotowany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i spełnij to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną korzystnie na efekty treningów. Zwiększ efektywność fizyczną nawet o 30%. Szybciej budź się po jakiejś morderczej grze także stanów zdecydowany do nowego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z ZAŁOŻENIAMI!

Dobrze wiesz, że same dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to także wykonany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najdrobniejszym szczególe. Niestety będziesz uznawał małych wątpliwości jak korzystać suplementy, co spożywać także kiedy ćwiczyć, by poprawić kondycję i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia razem z prawami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Skutki będą widoczne już za trzy miesiące!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )