Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz środka, który rozwiąże tenże kłopot i polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się obecnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Okolicznością może być niezdrowa dieta oraz złe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który ułatwia ich projekt i organizację. Dzięki odpowiednio dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, idealnie przyznają się zarówno dla kobiet, jak oraz dla ludzi, stając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszystek olejek i wyciąg całości zupełnie inną rolę, oddziałując na następny element włosa:

– wpływając go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Wspierają w tym ujęte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To akurat owe punkty decydują o sprawnym funkcjonowaniu suplementu oraz osiągają znaczące miejsce w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wychodzeniu, oraz co za czym idzie, nawet do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso-Duo Oil 2