Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze przerwij żale, niezadowolenia oraz nieszczęścia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest jedynym z najaktywniejszych a najczęściej wykonywanych ezoterycznych rytuałów, którego skuteczność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma charakterystyczną symbolikę: czerń odpycha zło i niepowodzenia, biel wzmacnia dobro i gromadzi pozytywną energię.

Świeca tworzona jest ręcznie z prawdziwego wosku, posiada knot nasączony olejkami oraz olejkami z szczególnie bogatych ziół oraz roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do ceremoniału niezbędna jest także odpowiednia formuła, która stanowiła grana właśnie w starożytności; to swoiste zaklęcie ochronne, które zawiera strzec przed niekorzystną aurą z zewnątrz, zmartwieniami oraz niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia jest służenie wielowymiarowe. Nie jedynie strzeże przed nieszczęściem oraz oczyszcza, lecz także unieszkodliwia klątwy i uroki. Odgrywa ważną zasługę w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju stracha i odprężenia umysłu, co we współczesnym świecie jest znacznie ważne. I sam proces odprawiania ceremoniału wymaga jedynie kilku przygotowań: właściwego ubezpieczenia świecy, wyłączenia wszelkich urządzeń, jakie mogłyby rozpraszać naszą uwagę, wewnętrznego odprężenia się (można poprzedzić go medytacją). Następnie trzeba zaledwie skoncentrować się na celu, jaki zamierzamy otrzymać dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic

Kankusta-Duo

Knee Active Plus