African Mango – Nadzwyczaj efektywny i dokładnie przygotowany specyfik na odchudzanie!

African mango to znakomita opcja dla wszystkich tychże, którzy planują w naturalny suplement dopomóc twojemu organizmowi pozbyć się nadwagi jak też dla kobiet, które tworzą już za sobą wydarzenia w użytkowaniu nieskutecznych syntetycznych suplementów bądź co gorsza leków odchudzających. African MANGO to wysoki oraz doskonale naturalny suplement bez syntetycznych substancji, wyjątkowo dużo działający na kontrolę przemiany rzeczy oraz oryginalną stratę wagi.

Pamiętaj, że pamiętając o zdrowie swojego ciała zyskujesz jeszcze lepsze samopoczucie. Warto podjąć wyzwanie diet odchudzającej, powiększyć aktywność fizyczną, odmienić dietę i stosować prawidłową suplementację. Ponadto żyjąc zdrowo wyeliminujesz ze prostego życia ryzyko dolegiwości pochodzących z nadwagi.”

african MANGO – skład

Dzienna porcja zawiera:

>1200 mg wyciągu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, co jest odpowiednikiem 12000 mg zwykłego ekstraktu, jedna kapsułka zawiera 400 mg. środek ten ma najwyższą dopuszczalną porcję wyciągu z pestek mango

Wskazania do stosowania

Sugeruje się stosowanie 3 tabletek african MANGO dziennie. Dla zdobycia najodpowiedniejszego wyniku należy przyjmować kapsułki w trakcie lub wręcz po posiłku, popijając wodą. Nie powinno się przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Przeciwwskazania

Nie kierować u osób w ciąży, matek karmiących, postaci ze określonymi chorobami układu krążenia, nieżytu żołądka a dzieci poniżej 18 roku życia.

AfricanMango

Untoksin

Acai Berry Extreme