TriApidix300 – Chcesz pozbyć się nadmiernych kilogramów? Sprawdź ten niekonwencjonalny środek juz teraz!

Suplement TriApidix300 dany stanowi dla kobiet odchudzających się, które zależą pozbyć się zbytecznych kilogramów i monitorować wagę.

TriApidix30 metabolizm oraz kupuje, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 pomaga oraz w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, ekstrakt z młodej herbaty 55% EGCG, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, wyciąg z guarany 22%, ekstrakt z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki zawarte w środku to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno podejmować się tak, jak poradził specjalista bądź razem z wieściami dostępnymi na ulotce.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do użytkowania w przeciągu dnia to dwie pigułki – rano oraz wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy zaznajomić się z zasadą ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą bądź farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na wolny składnik artykułu. Preparatu TriApidix300 nie należy brać w stanie chce oraz podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy nosić w miejscu ważnym dla niemowlęta. Przed zażyciem należy zobaczyć datę pozycji na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać zapraszanej do spożycia w toku dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą być łączone jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Triapidix-300

ultra slim