Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja znajoma nie ubiegła w duzi zaspokojona? Kobiety potrzebują wiele czasu, by poczuć całkowitą satysfakcja z seksu oraz doświadczyć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk to rozumiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja żona starała Ciż się powiedzieć, iż wówczas nie kłopot, co jeden wiesz, iż nie udało Ci się jej w sumie zaspokoić. Jeżeli daje Ciż się to częściej, ona że w skutku stracić cierpliwość.

Długi seks robi się być kluczem do udanego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” moim koleżankom, gdy zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na wesele istnieje sposób, który doskonale rokuje. Niewykluczone, że ze znajomą znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą wejść do historii.

Formuła Climax Control może wywołać, iż będziesz w okresie dłużej uprawiać sex niż przed przystąpieniem kuracji. Ten kolejny czas jest możliwość zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie związku to szybko właśnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz miał szansa kontynuowania zabawy (gdy tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Możesz nim kierować. Szybko nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zmniejszyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać sex tak długo jak marzy o tym Twoja kobieta.

climax control

derminax

Femmax