African Mango 900 – Jeżeli pragniesz pozbyć się zbędnych kilogramów wypróbuj efektywny środek African Mango 900!

African MANGO to zwykły suplement diety łatwy w form pigułek. Wyrób ten przekazywany stanowi dla pań dorosłych, które zmagają się z nadwagą i wymagają zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do picia pigułek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu oraz kontroli masy ciała.

Ważnym składnikiem wyniku jest olejek z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Element ten zyskał markę w Stanach Zjednoczonych. Przeprowadzono dużo badań, przechodzących na celu udokumentowanie jego efektywności.

Ekstrakt z pestek afrykańskiego mango jest świetnym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa znaczącą rolę w ciągu odchudzania. Fakt ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i obniżając odczuwanie głodu.

Zamknięty w formulacji produktu African MANGO wyciąg z pestek afrykańskiego mango wspiera redukcję i ochronę wagi. Element ten dodatkowo wpływa dodatnio na obniżenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we natury.

Skład:

W sklepie suplementu diety African MANGO spotykają się:

wyciąg z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając znaczną częścią wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do otrzymania to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla uzyskania najkorzystniejszego rezultatu należy przyjmować pigułki w trakcie bądź bezpośrednio po posiłku.

Zawartość momentów w 3 kapsułkach artykułu African MANGO: 1200 mg ekstraktu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (posiada to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie występować niezbędnej do podjęcia dziennej porcji preparatu.

AfricanMango 900

bioveliss-tabs

Breast-Fast