Sposoby na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na silniejszy wzwód

Znanych jest kilka łatwych metod, pozwalających wypracować mocniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem wystarczająco mocna lub jeśli chcesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu znajdziesz parę rozwiązań dla siebie.

Przedstawiamy ci parę prostych metod, które pomogą ci osiągać mocniejszą erekcję, a co za tym idzie, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój cel, poniższe wskazówki bez wątpienia ci się przydadzą!

Palenie surowo zabronione

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego cialis uszczuplenia rozmiarów twojego penisa i jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. Powoli i krok po kroku powoduje, że wzwody są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która odkłada się w układzie krwionośnym człowieka, jest spowodowany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, że zmniejsza się przepływ krwi do członka podczas seksu. Jeżeli dotychczas nie myślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Spal tkankę tłuszczową

Nadmiar tłuszczu w twoim ciele to niezbyt dobra sytuacja dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i powinieneś rozpocząć swój plan odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza obniżoną zdolność erekcji. Jeśli jesteś grubasem to masz też podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji i przyczynia się także do schorzeń układu krwionośnego. Ten stan może również oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może potencja być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wiedzie do zwiotczenia penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – zniszcz nadwagę.