Dziewięć sposobów na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka wypróbowanych sposobów na to, aby bardziej Ci się chciało oraz żeby twoja i kochanki satysfakcja z seksu była dużo większa.

Oto parę prostych wskazówek, aby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj swoją kobietę
Jeżeli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie produkować hormony, które wzmocnią waszą więź. Amerykańskie badania dowiodły, iż kontakt fizyczny stymuluje wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zbliża pary ze sobą. Rezultat jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wolne chwile spędzaj na słońcu

Nawet jedna godzina spędzona w pełnym słońcu może podnieść ilość testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o 69 % – do takiego wniosku doszli badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Ponadto promienie słoneczne obniżają poziom melatoniny, hormonu, który pogarsza płodność i apetyt na seks. Opalanie w solarium też daje takie efekty.
3. Oglądaj filmy o miłości

Zgodnie z tym co dowodzą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, że mężczyzna będzie bardziej romantyczny i czuły. Ustalili oni, że filmy romantyczne podwyższają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o 10 procent. Największym twoim problemem będzie wyszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Ziewaj ziewaj
Ziewanie i wzwody są kontrolowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przygotujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, gdy zajdzie taka konieczność. Oprócz tego ziewanie powoduje, iż czujesz się odprężony, a do twojego członka przypływa więcej krwi.

5. Pij ekstrakt z owocu granatu
Każdego dnia konsumuj szklankę soku z granatu. Badania dokonane na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, erekcja
że owoc ten zwiększa przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Prócz tego powoduje, iż całujesz z większą namiętnością.
6. Wąchaj wanilię

Woń wanilii skutecznie wzmaga transport krwi do członka – tak mówią naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila wydzielanie fal alfa w mózgu, które odprężają i pomagają wyzbyć się zahamowań. Struktura chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że nabywanie lodów waniliowych jest dużo mniej krępujące niż wyposażanie się w specyfiki na potencję.
7. Odżywiaj się prawidłowo
Jeśli mężczyzna je zbyt mało cynku, jego organizm wytwarza mniej testosteronu. Wobec tego warto włączyć do menu sporo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij też o witaminie C, która powiększa poziom oksytocyny w ciele oraz wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Rzuć palenie

Nikotyna znajdująca się w papierosach może doprowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, hamując napływ krwi do penisa. Pewne doświadczenie udowodniło, iż spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, iż erekcje będą bardziej miękkie. Pamiętajmy też o innych ujemnych atrybutach palenia, np. nieświeży oddech, żółte zęby oraz zmarszczki.
wiecej na naszej stronie kamagra w zelu